Media-header-logo
Všetko
Dlhodobo sledujeme, či naši politickí reprezentanti a štátna správa dodržiavajú pravidlá. V tejto sekcii nájdete materiály z našej práce - všetko od fotografií z podujatí až po videá z diskusií.
Media-header-logo
Dokumenty
Naša práca je o dokumentoch, dokumentoch a ešte raz dokumentoch. Nájdete tu tie najzaujímavejšie. Také, ktoré sme získali a ukazujú zneužívanie či aroganciu moci, ale aj analýzy slobody médií či závery z našich workshopov.
Media-header-logo
Fotografie
Korupcia alebo otvorenosť sa, žiaľ, fotia iba veľmi ťažko. Ale nájdete tu zábery z našich diskusií a podujatí a aj čo to z nášho zákulisia.
Media-header-logo
Videá

Raz vidieť je ako stokrát počuť. A videozáznam sa spochybňuje oveľa ťažšie ako obyčajná nahrávka. Nájdete tu najmä naše záznamy z diskusií, prednášky inšpiratívnych spíkrov, profily Bielych vrán či nahrávky zo súdov.

Media-header-logo
Audio
Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť. Ale nie vždy máme obraz k dispozícii. Napríklad keď je zakázané filmovať alebo rozprávame v rádiu. Nájdete tu všetky naše zvukové záznamy. Najmä glosy Zuzany Wienk na Rádio_FM.
 

Debata o tom, ako sa dostať k mladým ľuďom s vážnejšími posolstvami a ako sa dotknúť ich postojov.

Debatovali:

Samuel Marec: bloger, copywriter a spisovateľ, ktorého trápia veci.
Juraj Smatana: stredoškolský učiteľ a občiansky aktivista, ktorý odhaľuje konšpiračné a propagandistické weby.
Moderovala Zuzana Wienk.

Zaujímajú sa dnešní tínedžeri o to, čo sa okolo nich deje alebo sú ponorení do svojich svetov? Lákajú ich extrémisti kvôli ideológii alebo len preto, že sú cool a iní ako mainstream? A ako s nimi komunikovať? Vedie cesta cez Instagram či Snapchat alebo je dôležité skôr to, kto im to hovorí? Dá sa úspešná spoločenská kampaň vôbec ešte spraviť bez youtuberov s desaťtisícmi followerov? A bude uveriteľná alebo mladí rýchlo odhalia kalkul?

Scrolltotop-sk