Media-header-logo
Všetko
Dlhodobo sledujeme, či naši politickí reprezentanti a štátna správa dodržiavajú pravidlá. V tejto sekcii nájdete materiály z našej práce - všetko od fotografií z podujatí až po videá z diskusií.
Media-header-logo
Dokumenty
Naša práca je o dokumentoch, dokumentoch a ešte raz dokumentoch. Nájdete tu tie najzaujímavejšie. Také, ktoré sme získali a ukazujú zneužívanie či aroganciu moci, ale aj analýzy slobody médií či závery z našich workshopov.
Media-header-logo
Fotografie
Korupcia alebo otvorenosť sa, žiaľ, fotia iba veľmi ťažko. Ale nájdete tu zábery z našich diskusií a podujatí a aj čo to z nášho zákulisia.
Media-header-logo
Videá

Raz vidieť je ako stokrát počuť. A videozáznam sa spochybňuje oveľa ťažšie ako obyčajná nahrávka. Nájdete tu najmä naše záznamy z diskusií, prednášky inšpiratívnych spíkrov, profily Bielych vrán či nahrávky zo súdov.

Media-header-logo
Audio
Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť. Ale nie vždy máme obraz k dispozícii. Napríklad keď je zakázané filmovať alebo rozprávame v rádiu. Nájdete tu všetky naše zvukové záznamy. Najmä glosy Zuzany Wienk na Rádio_FM.
 

Prekvapivý výsledok prezidentských volieb nás inšpiroval k tomu, aby sme sa na festivale Pohoda porozprávali s ľuďmi, ktorí stáli za úspechom Andreja Kisku. Peter Hajdin a Adam Znášik prezradili, ako sa tvorila kampaň, čo je dôležité pre voličov a ako sa politickému nováčikovi podarilo poraziť skúseného harcovníka.

Peter Hajdin a Adam Znášik stoja za reklamnou agentúrou Komplot Advertising. Tá robí okrem klasického marketing aj ten politický. V minulosti spolupracovali aj na komunikácii strany SDKÚ-DS. Peter s Adamom sa venujú aj svojej značke Kompót, ktorá ponúka originálne autorské tričká.

Scrolltotop-sk